Uncategorized
Konkurs Talentów

Konkurs Talentów

UDOSTĘPNIJ
18.03.2024 r. w naszej szkole odbyła się II edycja Konkursu Talentów, zaproponowanego i przygotowanego przez uczniów pod czujnym okiem pedagoga specjalnego – p. Patrycji Dulińskiej.
W konkursie wzięło udział 11 uczniów z klas 1, 3, 4 i 5. Zaprezentowali się między innymi w tańcu, wokalu, pracach plastycznych, a nawet w pokazie sztuczek karcianych.
Całe wydarzenie poprowadziły Zofia Serwatko z kl. 4 i Emilia Nowakowska z kl. 7, a o przygotowanie techniczne zadbał Fabian Drężek z kl. 4.
Po zaprezentowaniu się wszystkich uczestników, jury (w składzie: p. Anna Ołdakowska-Augustynowicz i p. Patrycja Dulińska) podjęło decyzję o przyznaniu trzech pierwszych miejsc:
Miejsce 1 – Edyta Wiszowata (klasa V),
Miejsce 2 – Zuzanna Zyśk (klasa IV),
Miejsce 3 – Amelia Bazydło (klasa I).
Niespodzianką dla uczestników było przyznanie nagrody publiczności, którą większością głosów otrzymał Michał Brózio (klasa IV).
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy odwagi i zaangażowania! Dla nas i tak jesteście wygranymi, ponieważ wyszliście ze swojej strefy komfortu i zaprezentowaliście się przed publicznością. Jesteśmy z Was dumni!
 
Skip to content