Aktualności
Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

UDOSTĘPNIJ
21 czerwca oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu, przyszedł czas na wręczenie nagród i wyróżnień naszym zdolnym uczniom. Dyrekcja doceniła też wychowawców kl. 4, 5, 7 za wkład pracy włożony w edukację i wychowanie.
 
Pożegnaliśmy również część naszej kadry nauczycielskiej. Dziękujemy za owocną współpracę Pani Ewie Kotlarskiej, Pani Iwonie Barańskiej, Pani Magdalenie Galanek oraz Pani Beacie Bazydło. Życzymy dalszych sukcesów!
 
Zakończenie roku było też istotnym momentem w życiu szkolnym naszych trzecioklasistów. Oficjalnie rozpoczęli kolejny etap edukacyjny. Z tej okazji, wraz z rodzicami, podziękowali wychowawczyni – Pani Klaudii Bondzio – za trud i serce jakie włożyła w nauczanie.
 
Kolejni uczniowie naszej szkoły zdali egzamin na kartę rowerową. Aż 10 czwartoklasistów otrzymało oficjalne uprawnienia do poruszania się rowerem po drogach publicznych.
Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną. Nasi niezawodni i zdolni uczniowie z kl. 1-3 ponownie pokazali swoje talenty.
 
Kolejny rok szkolny za nami… Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!
 
Skip to content