Aktualności
Dziś świętowaliśmy urodziny w pierwszej klasie!

Dziś świętowaliśmy urodziny w pierwszej klasie!

UDOSTĘPNIJ
 
Każdy własnoręcznie zrobił laurkę – było kolorowo, kreatywnie i od serca. Nie zabrakło oczywiście głośnego „Sto lat!” i wielu uśmiechów. To był naprawdę wyjątkowy czas, pełen radości i wspólnej zabawy!