Aktualności

Na tusie o alternatywnych formach spędzania czasu wolnego w domu podczas ferii
Ferie to czas odpoczynku, zabawy i nabierania sił na kolejne wyzwania! Ustaliliśmy, że aktywność fizyczna jest bardzo ważna, pamiętamy o zachowaniu bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw. Ale rozmawialiśmy też o tym, w jaki sposób spędzać czas w domu. Ustaliliśmy, że gry planszowe, karciane, czy puzzle zawsze są dobrą alternatywą. Łączą pokolenia, rozwijają umiejętności, budują relacje, atmosferę i bezpieczną przestrzeń do bycia ze sobą. A jeśli chcemy odpocząć od zgiełku i się wyciszyć, to szkicowanie jest najlepszym sposobem.
Aleksandra Kozioł
0







