Aktualności

Drugie życie niepotrzebnych przedmiotów
Wykorzystując niepotrzebne materiały i rzeczy z domu, dzieci stworzyły bębenek, gitarę, ukulele, samochód, grę zręcznościową, piłkarzyki, kosz na śmieci, lampkę oraz stojak na kredki.
To była nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do rozwijania kreatywności, wyobraźni i rozmów o ponownym wykorzystaniu materiałów. Dzieci przekonały się, że wiele niepotrzebnych rzeczy może dostać drugie życie.
Aleksandra Kozioł
0







