Aktualności

Kochane Mamy, to dla Was! Uczniowie klasy 1 przygotowali dziś coś prosto z serca – „Słoiczki Dobrych Myśli”
Każdy słoik kryje w sobie małe karteczki z pięknymi słowami i komplementami na każdy dzień miesiąca. Wszystko po to, aby wywołać uśmiech na Waszych twarzach! Nasze pierwszaki życzą Wam dzisiaj przede wszystkim:dużo spokoju i chwil tylko dla siebie, ogromu miłości i codziennej radości. Drogie Mamy, odpocznijcie dzisiaj i dajcie się mocno przytulić! Słoiczki pełne ciepłych słów już na Was czekają razem z Waszymi pociechami.
Aleksandra Kozioł
0







